A je to tu. 30. května je pro nás jedním z největších dní v našem životě. Stojíme zpříma a hrdě hledíme vstříc konci. Babičky i mnohé maminky roní slzy. 

V aule gymnázia jsme se sešli, abychom uzavřeli celé čtyři, osm let studování v Říčanech. Po zazpívání státní hymny ČR a písní pěveckého souboru mohlo konečně začít dlouho očekávané předávání maturitních vysvědčení oktávě a čtvrtému ročníku. Sedím úplně vepředu, ale na řadu jdu jako jeden z posledních. Mohu si tak vychutnávat štěstí a radost z uzavření další kapitoly v životech mých spolužáků. Tleskám všem, neboť každý si to zaslouží. 

Když zazní i mé jméno, tisknu ruku ředitelce školy, své třídní profesorce a skládám jim mnoho díků. Zaslouží si to. Ta práce na obou frontách byla veliká. Na naší straně barikády i na straně pedagogů. V posledních letech se tato pomyslná hranice bořila čím dál víc a nyní je mi až líto, že musím profesorskému sboru a všem ostatním říct sbohem. Byli jsme šťastní studenti, nyní jsme nadšení absolventi. 

Proto mi dovolte složit za nás všechny jedno veliké DÍKY. Ta léta na GyRi byla velkým zážitkem, ale také řeholí. Těžké chvíle střídaly časy odpočinku a nad okamžiky zklamání převažovaly dny štěstí, radosti i překvapení. To vše k tomu patří. A díky Vám všem a Vaší podpoře můžeme otočit další list života. 

Jsme maturanti 2019.

         Tomáš Mondschein, abiturient19-20-ppch1.jpg 19-20-ppch2.jpg 19-20-ppch3.jpg 19-20-ppch4.jpg 19-20-ppch5.jpg 19-20-ppch6.jpg
aktualita vložena 7.9.2019 Mč

This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

Click me, it will be preserved!

If you try to open a new Colorbox while it is already open, it will update itself with the new content.

Updating Content Example:
Click here to load new content

© Copyright 2020 Gymnázium Říčany | O tvůrcích webu