Další úspěchy studentů v soutěžích

Velmi dobře nás reprezentovali žáci v  okresním kole matematické olympiády, ve kterém získali v kategorii Z7 1.-3.místo žáci sekundy Pavel Kletečka a Eliška Hrubošová .

Také okresním kole soutěže Matematický klokan projevili svoje nadání nadějní matematici. V kategorii Benjamín obsadil 4. místo primán Hynek Tolar , v kategorii Kadet vybojovala 1.místo kvartánka Barbora Hálová, v kategorii Junior získali 2.místo Eva Gettingová z druhého ročníku, 3.místo kvintánka Klára Landová a 4.místo Petr Slavíček ze sexty. V  kategorii Student získali oktaváni Jan Stejskal 2 .místo , Jakub Paplhám 3 .místo a Václav Petrželka za čtvrtého ročníku 4.místo.

I naši sportovci dosáhli na stupně vítězů. V krajském kole orientačního běhu si Martina Pelantová doběhla pro 1.místo a Š těpán Holeček pro 4.místo, oba žáci primy. Tercián Lukáš Rejnek a Marie Vyhnálková z kvinty obsadili 2. místo a Marie Hanzalová 4.místo.

Blahopřejeme a děkujeme za příkladnou reprezentaci školy!