První společná akce 1. A aneb „Spaní ve škole“

Pro většinu z nás bylo přijetí do gymnázia vytouženým snem, ale první den jsme vstupovali do školy s obavami, co nás vlastně čeká.
První společná akce 1. A aneb „Spaní ve škole“

Proto jsme s povděkem přijali nabídku naší třídní profesorky, strávit společně páteční večer a sobotní dopoledne.

Akce se uskutečnila v  10. – 11. 9. 2011 pod názvem „Spaní ve škole“ a jejím prioritním cílem bylo vzájemné poznání a snaha o vytvoření třídního kolektivu. Během pátečního dne jsme se představili, povídali jsme si o našich zálibách a zájmech i o budoucím očekávání. Také jsme si zasportovali v tělocvičně, v aule jsme zjistili, že jsou mezi námi výborní klavíristé a zahráli jsme si hru „Aktivity“, u které jsme se dobře bavili, zvláště při pantomimě.

V sobotu dopoledne seznámili studenti bydlící v Říčanech „neříčaňáky“ s některými významnými místy Říčan.

Sladkým zpestřením pro nás byla i návštěva cukrárny a zmrzlinový požitek! Naše první společné setkání se nám velmi líbilo a bylo ukončeno v sobotu ve 12 hodin. Mnohým z nás se nakonec domů ani nechtělo.

Tímto chceme také poděkovat naší třídní paní profesorce Dagmar Řehákové i paní profesorce Dagmar Koukolové, které nám akci umožnily realizovat a statečně nad námi dozíraly!

Studenti: 1. A

D. Řehákováv

Události

květen13
1. náhradní termín PZ
květen02
Didaktické testy MZ
duben30
Vysvědčení maturitních ročníků
duben24
Den Země