Turnaj ve volejbale a přehazované

Nižší gymnázium hrálo v tělocvičně přehazovanou, vyšší ročníky volejbal ve sportovní hale. Tyto turnaje mají již dlouhou tradici a vždy se třídám podaří sestavit družstva, i když úroveň hráčů je různá. Při turnajích se ale všichni hráči snaží bojovat za svoji třídu co nejlépe a k vidění jsou velmi dobré sportovní výkony. Letos se volejbalu neúčastnily favorizované maturitní ročníky, které nacvičovaly nástup na ples. O první místo bojovala družstva třetího ročníku a septimy, kdy po vyrovnaném zápase vyhrála septima. Na 2. místě se tedy umístila 3. A a na třetím B družstvo sexty.

V tělocvičně gymnázia proběhl turnaj v přehazované mezi žáky nižšího gymnázia. Soutěže se zúčastnilo celkem sedm týmů, které byly rozděleny do dvou skupin. Vítězové skupin se utkali ve finále, druzí pak svedli boj o třetí místo. Vyhrálo družstvo tercie A , 2. místo vybojovala tercie B a 3.místo obsadilo družstvo kvarty .

Moc děkujeme 1. ZŠ Říčany, která nám na den turnaje přenechala svoje hodiny ve sportovní hale. Poděkování patří i zaměstnancům haly, kteří měli více práce s úklidem.
D. Dandová a V. Štěpánek
Volejbaal 2017.jpg
Aktualita vložena 2. 3. 2017
karasek@gyri.cz

Události

květen13
1. náhradní termín PZ
květen02
Didaktické testy MZ
duben30
Vysvědčení maturitních ročníků
duben24
Den Země