Volby zástupců z naší školy do žákovského zastupitelstva města Říčany

Dne 26. 10. 2018 se na našem gymnáziu uskutečnily volby do Žákovského zastupitelstva města Říčany. Do voleb se přihlásilo celkem deset kandidátů z řad studentů gymnázia. Vítězi voleb s většinou hlasů se stali David Tománek (V5), Filip Homola (C3) a Eliška Reha (C2).

Zvoleným zástupcům našeho gymnázia gratulujeme!

                                                                                               Tomáš Mondschein, C4

Zároveň děkujeme Tomáši Mondscheinovi a Elišce Řezáčové za veškerou činnost spojenou s prací v městském ŽZ. Tomášovi patří velký dík za dvouletou spolupráci ve funkci místostarosty i za pomoc při organizaci současných voleb do ŽZ, Elišce děkujeme za její aktivní práci v loňském roce v roli starostky ŽZ. Věříme, že i nově zvolení zástupci budou naši školu reprezentovat výborně.                                                     


Události

květen13
1. náhradní termín PZ
květen02
Didaktické testy MZ
duben30
Vysvědčení maturitních ročníků
duben24
Den Země