Zahájení školního roku 2017-18

Věřím, že zkušenosti, které jsme letos načerpali, nám práci i organizaci renovace vnitřku budovy značně ulehčí. Čeká nás další odstraňování starých obkladů stěn a nefunkčních větracích šachet, stejně jako zvýšení stupínků kateder. Žluto-bíle vymalované třídy působí čistě a optimisticky. Podařilo se nám obnovit stoly pro laboratorní pokusy v učebnách chemie a fyziky.

Z původních, nově restaurovaných kusů nábytku, kterými je zařízena knihovna, naopak příjemně dýchne historie. Ve všech nově opravených třídách jsme zabudovali vestavěné skříňky s audiovizuálními panely. Snažíme se držet krok s moderními trendy vzdělávání např. E-learning, cloudové služby ve vzdělávání, sdílené prezentace žáků a učitelů atp.

Čeká nás velký úkol, který je nyní v etapě projektového zpracování, totiž vybudování nové sportovní haly na nádvoří školy. Do té doby chceme mít hotovou novou chemickou a biologickou laboratoř a upravenou jazykovou učebnu s interaktivní tabulí.

30. ledna 2018 si můžete budovu školy prohlédnout na dni otevřených dveří A protože je do té doby ještě daleko, lze v případě zájmu sledovat webové stránky gyri.cz, na kterých pravidelně informujeme o aktuálním dění na naší škole.

Ředitelka školy: PaedDr. Anna Martinková, PhD.


Aktualita vložena 27. 9. 2017
karasek@gyri.cz

Události

květen13
1. náhradní termín PZ
květen02
Didaktické testy MZ
duben30
Vysvědčení maturitních ročníků
duben24
Den Země